Прокат та продаж дитячих та дорослих карнавальних костюмів у Львові

Кожне дитяче свято аж ніяк не може обійтись без гарного дитячого карнавального костюму.Саме у нас Ви зможете взяти на прокат чи придбати для своєї дитини найкращі, найстильніші та найфантастичніші дитячі карнавальні костюми.Ми є лідерами з прокату дитячих та дорослих карнавальних костюмів у Львові.

Наші карнавальні костюми

Ростові ляльки на прокат

Широка різноманітність тематичних моделей костюмів дозволять Вашій дитині бути в центрі уваги на будь-якому святі у дитячому садочку,школі чи на день народженні.Заходьте до нас на примірку і ми обовязково допоможемо Вам підібрати карнавальний костюм для Ваших дітей,а може і для Вас :)

Умови прокату дитячих та дорослих

карнавальних костюмів

- Прокат карнавальних костюмів здійснюється за адресою: м. Львів, вул. Володимира Великого, 18 каб. 315. Графік роботи з 09.00 до 19.00.

- Наші костюми можна забронювати на потрібну Вам дату. Дізнатися про наявність костюма у нас в офісі можна зателефонувавши: (032) 245-28-16; (067) 675-11-52; .

- При бронюванні Ви повинні внести аванс рівний вартості прокату костюма за одну добу. Цей аванс йде в залік вартості прокату при розрахунках.

- Якщо потрібного для Вас костюма у нас немає, то по попередній домовленості ми можемо придбати його і здати Вам на прокат.

- Костюм на прокат видається в нашому офісі або ми можемо доставити його до Вас додому за додаткову оплату, яка складає 30 грн.

- Костюми видаються під заставу, розмір якого визначається індивідуально для кожного костюма залежно від його вартості.

- У випадки відміни броні за 5-ть днів і більше до дати прокату, авансовий платіж повертається в повному розмірі. Від 1-го до 5-ти – повертається 50 % авансового платежу.

- При отриманні костюма клієнт з працівником прокату разом перевіряють стан костюма. Клієнт зобов’язаний повернути узятий костюм в тому ж стані, в якому костюм знаходився на момент його видачі. Костюм не можна переробляти, прати або здавати в хімчистку.

- Якщо клієнт зіпсував узятий костюм, то з нього стягується плата за ремонт або повна вартість костюма.

- У разі затримки повернення костюма, клієнт оплачує за кожен прострочений день вартість прокату.

- Мінімальний термін прокату костюма – одна доба. При прокаті костюма на термін менше ніж доба – клієнт оплачує вартість прокату за цілу добу.

- У нас діють знижки на колективні замовлення.

Карнавальні костюми дитячі та дорослі