Оформлення дитячої кімнати

Ми займаємось оформленням дитячих кімнат і з великим задоволенням надаємо можливість скористатись цією послугою Вам.

В дорослих є спальні, вітальні, кабінети, майстерні, більярдні та інші, а у дитини все це зосереджено в одній кімнаті. Тому, оформлюючи дитячу кімнату, ми пам’ятаємо, що це – ціла “країна”, і чим багатша і більш насичена різними деталями ця країна, – тим ліпше. Будь-які речі і предмети, що оточують дитину, – це невичерпне джерело фантазій і відкриттів, що допомагає осягнути великий світ емоцій. Різноманіття предметів на полицях в дитячій кімнаті, різноманіття фактур, тканин, кольорів формує здатність до творчості, розвиває розумово і фізично. Щоб посприяти цьому розвитку ми використовуємо в оформленні інтер’єру безліч якісних і фірмових розвиваючих іграшок. Це і Fisher Price, і Tiny Love, і Chicco, і Taf Toys, Playgro, K’s Kids…

_______________________________________________________

Завдяки більш ніж 50-річному досвіду і багаторічним науковим дослідженням Chicco

пропонує іграшки для кожної фази розвитку дитини. Обираючи іграшки необхідно враховувати, що дитина засвоює поняття кольору, форми, розміру; розвиваючи зорові, слухові навички, тактильні відчуття, координаційні навички в комплексі.

Chicco, створюючи іграшку, завжди прагне стимулювати розвиток дитини комплексно у всіх напрямках. На упаковці іграшки обов’язково стоїть вікове маркування.

Всі іграшки Chicco відповідають всім європейським правилам безпеки, створюються з екологічно чистих нешкідливих матеріалів з використанням стійких нетоксичних фарбників.

__________________________________________________________

Компанію засновано в 1930 в США (головний офіс фірми розташовується у м. Восточной Авроре, під Нью-Йорком). Засновники компанії Fisher-Price: Герман Дж. Фішер, Ірвінг Л. Прайс і Хелен M. Шелл.

Будучи світовим лідером в індустрії іграшок для дошкільнят, компанія Fisher-Price гарантує, що його продукція:

  • не токсична;
  • не підтримує горіння і не димиться;
  • не втрачає колір;
  • не електризується;
  • іграшки на батарейках не нагріваються;
  • м’які іграшки не втрачають ігрових властивостей при багаторазовому пранні в автоматичних пральних машинах.

__________________________________________________________

Компанія «Tiny Love» більш як 30 років спеціалізується на створення унікальних розвиваючих іграшок для перших років життя дитини. Лозунг «Tiny Love» – «прагнення до бездоганності». Компанія, розташовується в Ізраїлі і має більше 30 філіалів в Північній, Південній та Центральній Америці, Європі, на ближньому Сході і в Австралії.

На протязі багатьох років компанія вивчала стадії розвитку дитини і приносила знання в цікаві інтерактивні іграшки, здатні розвивати навички. “Tiny Love” постійно консультується з психологами, педіатрами, спеціалістами по контролю якості і групами батьків.

«Система 7 елементів» є опорною точкою для різних етапів розвитку, які дитина проходить на протязі першого періоду життя. Ця система пропонує батькам комплексний набір рекомендацій у виборі стимулюючих об’єктів, іграшок і зайнятий для дитини, направлений на збільшення коефіцієнту емоційності, розвиток загальних рухальних навичок, дрібної моторики, розуміння постійності об’єктів, мови, пізнання і органів чуття.

__________________________________________________________

Playgro – австралійська марка ексклюзивних дитячих іграшок високої якості.
Playgro – переможник багатьох виставок і власник великої кількості міжнародних нагород, в тому числі і нагороди Mousecar Awards від Уолта Діснея за найкращий дизайн і розробку продукту в 2003 році.
Продукція Playgro відрізняється високою якістю і стильним дизайном. Яскраві та цікаві іграшки володіють також розвиваючими властивостями.
Перші роки життя дитини – найважливіші, і продукція Playgro зробить їх цікавішими та пізнавальними.

__________________________________________________________

K`s Kids – стратегія компанії направлена на створення оригінальних, привабливих розвиваючих іграшок, які збагачують життя новонароджених і підростаючих дітей.

Асортимент компанії призначений для дітей від 0 до 3-х років , дуже різноманітний та широкий і здатний задовільнити будь-який смак. Йдучи по шляху розвитку бренду, створила та вдало просувається на ринку своїх “героїв”, представлених у всіх напрямках її продукції. Найпопулярнішими є Джулія та Барбара (дівчата), Вейн та Майкл (хлопчики), Сем (ведмедик), Іван (зайчик), Боббі (мішка), Мімі (кішечка).